27. april 2025

Nye leietagere i Velgåreden

Årnes Vel se med glede at lokaler fyldes opp med ny aktivitet og drivere.
I Silovegen 1A har nå Ringfoss Markiser AS leid lokaler og pusset opp.
Firmaet er godt etablert og kjent i distriktet med produkter for solavskjerming.

Restauranten La Perla blir fra 1 mars overtatt av et annet selskap som vil basere seg på middelhavsmat.
Det vil også bli muligheter for dans og festligheter igjen i lokalet.
Samtidig vil restauranten også bytte navn til La Plaza. Oppussing av lokalene er i gang og vi ser frem til et nytt og spennende tilbud og konsept for videre drift i lokalene ut mot Silovegen 1D.

Velforeningens formål er å fremme medlemmenes felles interesse i området og virke for stedets sosiale og  fysiske miljø.
Personvernoversikt

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.